Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK
0 items - 0 Kč 0

Transportní lehoučké chrániče z EVA pěny, které opláchnete vodou

Španělský dodavatel Gatusos nastoupil na trh s NOVINKOU. Jedná se o nejnovější inovaci v ochraně pro přepravu koní. Patentovaný design, který maximálně respektuje anatomii vašeho koně. Díky tomu může maximálně ochránit a nepřekážet.

Kompletní sada se skládá z předních a zadních chráničů, ty jsou prodávány v páru. Doplnit pak můžete i o ochranu ocasu. V nabídce máme v párech a nebo zvýhodněné sady.

GATUSOS zaručuje ochranu vašeho koně při přepravě na všech typech tras a udržuje podporu od začátku do konce. Flexibilita, lehkost a vlastnosti tlumení nárazů transportní řady COMFORTRAVEL zajišťuje pohodlnou přepravu bez poranění.

Materiál EVA GUMFLY je ultralehký, antibakteriální a voděodolný, takže čištění je TURBO rychlé a snadné.

Prostě jen opláchnete vodou, otřete hadrem a nebo necháte uschnout na vzduchu. Samozřejmě můžete chrániče i vyprat – perte na 30°C. Nedávejte blízko horkých předmětů a nečistěte je alkoholem ani jiným derivátem.

Ochrana nohou je dodávána v párech a nebo zvolte jednu z našich zvýhodněných sad. Dodáváno v cestovním obalu.

Velikost je univerzální, sedí na COB/FULL

Rozměry

  • Přední transportky výška  57,5 cm
  • Zadní transportky 72 cm

 

Ohon vašeho koně pak ochrání GATUSOS stejně účinně. Provedení je naprosto fenomenální, promyšlené a funkční. Dvojité zapínání na suché zipy udrží chránič na svém místě. Rozměry krytu jsou 40 cm zadní délka a 24 cm přední délka.

zapínání je dvojité na suché zipy

Video GATUSOS COMFORTRAVEL